Jakie zabawki są najlepsze dla twojego psa?

Wybór zabawki dla psa.

Zabawy z czworonogiem jest wspaniałą możliwością, aby spożytkować energiczność naszego pupila, jednocześnie wzmacniać zaufanie. Częste psoty działają korzystnie na witalność psa, oraz dają uciechę opiekunowi. Zabawy dobrze jest wzbogacać używając zabawek dla psów. W sklepach natkniemy się wiele różnorodnych kategorii zabawek dla psów, ale jak wybrać tą najlepszą?

Piłka dla psa.

Ukochaną zabawką wszystkich psiaków jest piłka dla psa. Tą klasyczną zabawkę znajdziemy w większości sklepów zoologicznych w różnych rozmiarach, dopasowanych do gabarytów naszego psa. Piłki dla psów mogą być z różnorodnych materiałów, mogą być piłki z gumy, z materiału czy plastikowe. Dokonując wyboru piłki dla psa powinniśmy zwrócić uwagę na jej wielkość. Wielkości piłek dla psów bywają uniwersalne, jednak musimy pamiętać o prawdopodobieństwie zadławienia się w trakcie zabawy, w sytuacji gdy piłka dla psa jest zbyt mała. Decydując się na nową piłkę pamiętajmy o ochronie naszych ulubieńców. Jest to niezwykle istotne, jeśli jesteśmy opiekunami mniejszych ras psów, takich jak pudle lub yorki, którym dobieramy mniejsze wielkości piłek.

Frisbee dla psa.

Jeśli chcemy wyszaleć się z pupilem na świeżym powietrzu świetnym wyborem jest frisbee dla psa. Nasze psy widzą frisbee świetna zabawę dla siebie i dla nas. Trudno odnaleźć psa, który oprze się w tej zabawce. Frisbee dla psa najlepiej używać na otwartej przestrzeni, takiej jak łąka, park czy ogród, gdzie zwierzak ma możliwość nabrania prędkości. Jeśli pies potrafi przynosić zabawkę spowrotem, warto kupić frisbee dla psa o odpowiedniej średnicy, tak aby zwierzakowi wygodnie można było przenosić zabawkę w pysku. Frisbee dla psa nie powinno być za twarde, gdyż występuje możliwość niezamierzonego uderzenia zwierzęcia zabawką w czasie zabawy, dlatego mając na celu uniknięcie nieprzyjemnych sytuacji wybierajmy frisbee elastycznych. Zabawa z frisbee może stać się ciekawą postacią aktywności fizycznej, a wiadomo przecież, że sport to zdrowie!

sklep zoologiczny kraków https://www.krakvet.pl/